Mājas lapa “Starts”

Mājas lapa “Starts”

Mājas lapa “Starts”

Mājas lapa "Starts"

Mēs specializējamies mājas lapu izstrādē un piedāvājam risinājumu Mājas lapa "Starts". Šāds risinājums prasa mērenas izmaksas un īsu laika posmu, lai izveidotu ērtu resursu, kas var tā īpašniekam nest peļņu. Standarta projektu izmantošana ļauj īsā laikā nodrošināt efektīvu rezultātu. 

Strādājam ātri

Mājas lapas "Start" izstrāde tiks realizēta tikai vienas nedēļas laikā! Pilna resursa mājas lapu izstrādē tiek izmantotas gatavas iestrādes un sagataves, kas, protams, ieekonomē mājas lapas izstrādes laiku. Jāatzīmē, ka, neskatoties uz sagatavju izmantošanu, mājas lapas dizains būs individuals jo tiks ievērots uzņēmuma korporatīvais stils, vizuālais noformējums un funkcionalitāte.

Nododam pilnas tiesības uz izstrādāto mājas lapu

Darba rezultāts – mājas lapa – pilnībā piederēs tās pasūtītājam. Mēs  nododam pilnas tiesības uz  izstrādāto produktu, līdz ar to mājas lapas īpašnieks iegūst neierobežotas iespējas tās izmantošanā.

Atvērtā koda izmantošana

Pateicoties atvērtajam kodam, mājas lapas īpašnieks varēs tajā veikt jebkādas izmaiņas un to mainīt pēc saviem ieskatiem. Daudziem pasūtītājiem ir svarīga turpmāka pieeja kodam un iespēja mainīt mājas lapu.

Mobilo resursu izmantošanas pielāgošana

Internets arvien vairāk paliek mobils. Tā rezultātā jebkurai mūsdienu mājas lapai ir jābūt pieejamai mobilajās ierīcēs, pielāgojoties viedtālruņa vai planšetes ekrānam. Mēs izstrādājam mājas lapas, kuras ir piemērotas izmantošanai mobilajās ierīcēs, kā rezultātā tās izmantošana ir ērta neskatoties uz to, kādā veidā tā tiks atvērta – datorā vai viedtālrunī.

Izmaksas

Standarta mājas lapas izstrādes izmaksas arī ir standarta. Projekta fiksētās izmaksas ir 500 euro


 Ja jums rodas papildus jautājumi, zvaniet uz tālruni +371 28357412

vai arī

piešķieties risinājumam 

Read 377 times