Virtuālais birojs

Virtuālais birojs

Virtuālais birojs

ATTĀLINĀTAIS VIRTUĀLAIS BIROJS

Virtuālais birojs ir lielisks risinājums lietotāja drošai darbībai no jebkuras ierīces ar nepieciešamajām programmām un datiem, bez datu uzkrāšanas pašā ierīcē. Pieslēgties attālinātajam virtuālajam birojam var no stacionārā datora, portatīvā datorā, termināla, planšetes vai viedtālruņa. Šis risinājums ir piemērots jebkuram uzņēmumam neatkarīgi no darbinieku skaita, uzņēmējdarbības apjoma un ģeogrāfiskā izvietojuma. Attālinātā piekļuve ir absolūta mobilitāte un drošība!

 • Drošība. Visi dati tiek regulāri kopēti, darbinieku pieeju tiem var operatīvi atļaut, kā arī tikpat ātri bloķēt. Attālinātais virtuālais birojs atrodas uzticamā datu centrā un tas nozīmē, ka tas ir aizsargāts no ugunsgrēka, plūdiem, pārkaršanas, fiziskas zādzības un citiem nevēlamiem gadījumiem.
 • Produktivitātes paaugstināšana. Tā kā netiek tērēts laiks braukšanai uz biroju un ar to saistītais stress ir novērsts, uzņēmuma darbinieki var vairāk koncentrēties uz saviem tiešajiem pienākumiem, tādejādi paaugstinot sava darba produktivitāti.
 • Ģimenes un darba balanss. Mūsdienās lielākā daļa stresu un motivācijas trūkums darbā ir saistīts ar pārmērīgu aizņemtību, dēļ kuras darbinieks pārāk maz laika pavada ar savu ģimeni. Ar virtuālā biroja palīdzību var iegūt harmoniju šajā svarīgajā jautājumā.
 • Kadru mainības samazināšanās. Uzņēmumos, kas izmanto virtuālos birojus, ir zemāks kadru mainības koeficients nekā uzņēmumos, kuriem ir tradicionālais birojs. Attālinātā virtuālā biroja ieviešana samazinās kadru mainīgumu un uzņēmējdarbības izmaksas.
 • Darbinieku slimošanas samazināšanās. Tā kā darbiniekiem nav jānokļūst savā darba vietā, viņiem ir mazāks saaukstēšanās risks (tā kā viņi neatrodas vietās, kur ir daudz cilvēku).
 • Biroja telpu ekonomija. Uzņēmumi, kas izmanto vairākus virtuālos ofisus, ietaupa uz biroja telpu nomas un izturēšanas izmaksām.
 • Liela potenciālo darbinieku izvēle. Fiziskā biroja atrašanās vieta sašaurina potenciālo darbinieku loku. Pateicoties virtuālajam birojam, uzņēmums var piesaistīt darbiniekus no jebkuras pasaules valsts un pilsētas. Tas ir līdzīgi kā ar ārpakalpojuma sniegšanas pakalpojumu, taču ne tiešā veidā.
 • Naudas ekonomija, uzsākot uzņēmējdarbību. Bieži jaunajiem, kā arī mazajiem uzņēmējiem ir ierobežoti finansu resursi un nav pietiekoša finansējuma tradicionāla biroja telpu nomai. Virtuālās darba vietas var atrisināt šo problēmu.
 • Pārvākšanās. Bieži vien tradicionālā biroja atrašanās vietas maiņa sagādā galvassāpes uzņēmuma vadītājam. Attālinātajos virtuālos birojos šādas problēmas nepastāv.
 • Darba vietu ekonomija. Kad uzņēmums nolīgst strādāt jaunu darbinieku, personāldaļas speciālistam ir jāparūpējas par tā darba vietas iekārtošanu. Uzņēmējdarbības paplašināšanas laikā, kad tiek pieņemti papildus darbinieki, darba vietu iekārtošana var kļūt par problēmu.
 • Profesionālisms. Veiksmīgi virtuālā biroja darbinieki ir disciplinētāki un organizētāki nekā tradicionālā biroja darbinieki. Viņiem pašiem ir jāorganizē savs darba process, jāiekļaujas termiņos un jāizpilda darba uzdevums bez priekšnieka, kas vēro pār plecu, uzraudzības. Tāpēc virtuālā ofisa darbiniekiem nav problēmu ar laika plānošanu.

Ja Jums ir jautājumi, zvaniet pa tālruni +371 28357412

vai

aizpildiet anketu un saņemiet mūsu komercpiedāvājumu!

Read 825 times

Pilnvērtīgai tīmekļa vietnes darbībai tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Piekrītu