Par mums

EDEVON – starptautisks uzņēmums, kas specializējas mājas lapu un interneta veikalu profesionālā izstrādē, kā arī serveru nomā un infrastruktūras projektu realizēšanā.

Mēs esam pieredzes bagāti informācijas tehnoloģiju sfērā un mūsu uzņēmums veiksmīgi realizē daudzus projektus Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā un Latvijā. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Rīgā, taču projektu mērogs sen ir pārsniedzis vienas valsts robežas.

Mūsu uzņēmums var nodrošināt pilnu tehnisko apkalpošanu realizētajiem projektiem un to informācijas datu drošības aizsardzību. Pieredze rāda, ka labāk mājas lapas atbalstu ir uzticēt tās izstrādātājam, kas zina visas šī resursa funkcionalitātes detaļas. Mūsu komanda ir gatava izstrādātajiem projektiem nodrošināt tehnisko atbalstu, informācijas datu drošu aizsardzību un  paaugstināt izstrādāto produktu efektivitāti.

Esam gatavi uzņemties visa pakalpojumu klāsta saistības, tādejādi klientu atbrīvojot no nepieciešamības meklēt ārpakalpojuma sniedzēju, tērējot tam laiku, naudu un zaudējot efektivitāti. Mēs nodrošinām tekstu un foto materiālu sagatavošanu interneta vietnei, apmācam personālu, kā arī piedāvājam risinājumus jautājumiem, kas saistīti ar  mājas lapas ātrumu un valūtas konversiju. Atsevišķa uzmanība tiek veltīta mājas lapas attīstībai un popularizēšanai, kas ietver gan reklāmas iespējas, tās optimizāciju un jebkurus citus mājas lapas efektivitātes uzlabošanas pakalpojumus.

Sazinieties ar mums! Atbildēsim uz jebkuru jautājumu par sadarbību! Kontakti.

Read 1731 times

Pilnvērtīgai tīmekļa vietnes darbībai tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Piekrītu