Interneta veikala izstrāde

Mūsu uzņēmums darbojas interneta veikalu izstrādes jomā. Mēs esam gatavi realizēt  gan individuāla dizaina, gan šablona veida interneta veikala izstrādi.

Individuāla izstrāde

Jūsu aizpildiet aptauju par tēmu “nepieciešamā interneta veikala funkcionalitāte”. Mēs novērtējam nepieciešamos darba resursus un izstrādājam Jums komercpiedāvājumu.

Pēc komercpiedāvājuma apstiprināšanas, mēs sagatavojam precīzu tehnisko uzdevumu, kuru saskaņojam ar Jums un uzsākam darbu pie interneta veikala izveides.

Izstrādājam visu interneta veikala lapu dizainu un izkārtojumu, mēs programmējam jebkuras sarežģītības pakāpes nepieciešamās funkcionalitātes interneta veikalus. 

Pēc darba pabeigšanas veicam gatavā risinājuma testēšanu, pēc kuras testēšanas iespējas nododam Jums. Pēc veiksmīgas interneta veikala darbības pārbaudes, Jūs to pieņemiet ekspluatācijā.

Mēs dodam garantiju mūsu izstrādātajiem interneta veikaliem un nodrošinām ar nepieciešamo tehnisko atbalstu un konsultācijām.

Šablona veida izstrāde

Šablona veida interneta veikala izstrādes darba process ir līdzīgs individuāla dizaina izstrādei, galvenā atšķirība ir tajā, ka mēs strādājam uz Jūsu izvēlētā gatavā šablona bāzes.

Mēs pielāgojam šablona vizuālos un tehnoloģiskos blokus Jūsu vajadzībām, veicam dizaina korekcijas, pielāgojot to Jūsu stilistikai, pievienojam nepieciešamos gatavos funkcionālos moduļus. Konsultējam pareizu funkcionālo risinājumu pielietošanā.  

OpenCart

Visas mūsu izstrādes tiek veiktas uz satura vadības sistēmas OpenCart bāzes. OpenCart ir stabils un elastīgs produkts. Intuitīvi saprotama administrēšana dod Jums iespēju gan pašiem pārvaldīt interneta veikala saturu, gan iesaistīt tajā darbiniekus bez īpašas kvalifikācijas.

Nepieciešamības gadījumā vienmēr būs pieejama mūsu tehniskā palīdzība! Sniegsim gan konsultācijas, gan dosim norādes par OpenCart!

© 2024 EDEVON Visas tiesības paturētas