Interneta veikala atbalsts

Nepieciešamības gadījumā, pēc interneta veikala izstrādes, mēs nodrošinām pilna spektra tehnisko atbalstu. Mūsu speciālisti Jūsu interneta veikalam iedalīs vietu serverī vai organizēs atsevišķa piešķirtā servera uzstādīšanu.

Drošība

Mūsdienās, kad interneta vidē ir daudz krāpnieku, viens no svarīgākajiem faktoriem ir šifrēts interneta veikala un to lietotāju savienojums, kas aizsargā informāciju par lietotāju ievadītājiem maksājumu datiem. Mūsu uzņēmums šādu šifrēšanu nodrošinās, uzstādīs visus nepieciešamos drošības sertifikātus SSL un novirzīs pieprasījumus pēc protokola HTTPS:// 

Datu dublēšana

Viens no būtiskākajiem faktoriem ir Jūsu interneta veikala datu drošība un saglabāšana. To mēs nodrošinām, regulāri veicot datu dublēšanu un saglabāšanu. Avārijas gadījumā Jūs vienmēr varēsiet saņemt Jūsu interneta veikala mājas lapas kopiju vai datu bāzi.

Darba ātrums

Ļoti svarīgs faktors ir arī interneta veikala darba ātrums, ko nodrošinām ar CDN servisu, kas, pateicoties saviem jaudīgajiem un izplatītajiem serveriem, ātrāk piegādā saturu līdz interneta veikala lietotājiem.

Kas ir CDN?

CDN (Content Delivery Network) – tā ir ģeogrāfiski sadalītu serveru grupa, kas darbojas kopā, lai nodrošinātu ātru interneta satura piegādi. CDN sastāvā esošie serveri ir ģeogrāfiski izvietoti tā, lai atbildes laiks interneta mājas lapas lietotājam būtu minimāls.

Elektroniskais pasts

Veiksmīgai interneta veikala darbībai nepieciešams elektroniskais pasts – galvenais instruments darbā ar klientiem. Mēs piedāvājam pilnvērtīgus e-pasta piekļuves risinājumus gan izmantojot tīmekļa e-pastu, gan izmantojot pieejamu savienojumu ar e-pasta klientiem. 

Konsultācijas

Strādājot ar mums, Jums būs pieejama mūsu interneta veikalu attīstīšanas darba kompetence! Mēs vienmēr būs priecīgi tajā dalīties ar Jums!

© 2024 EDEVON Visas tiesības paturētas