Jaunumi

Mūsu komandas izstrādāta mājas lapa uzņēmumam, kas nodrošina interneta un TV pakalpojumus.Individuāla izstrāde, satura pārvaldības sistēma Joomla. http://linkit.lv/  

Ecomaja.lv - klimatisko iekārtu un karkasa māju būvniecības komplektu interneta veikals. Izstrādāts divu nedēļu laikā. Izstrāde tika veikta uz
SSL - Secure Socket Layer - protokols

SSL - Secure Socket Layer - protokols

Mūsdienās aizvien vairāk pirkumu tiek izdarīti internetā. Lietotāji, neizslēdzot datoru, var nopirkt pilnīgi visu – sākot no kaķēna līdz pat ceļojumam uz kādu eksotisku valsti. Naudas apgrozījums internetā katru sekundi mērāms gigantiskās summās. Tas viss protams ļoti piesaista dažādus krāpniekus un kibernoziedzniekus.

Taču arī progresīvās tehnoloģijas interneta drošības jomā pastāvīgi attīstās. Ir radīti un tiek veiksmīgi izmantoti informācijas šifrēšanas protokoli, kas nodrošina naudas līdzekļu un internetveikalu lietotāju personas datu aizsardzību. 

Visizplatītākā metode drošības nodrošināšanai internetā ir SSL (Secure Socket Layer) protokols. Klienta un servera mijiedarbība, izmantojot SSL, notiek tieši, izmantojot ciparu sertifikāta šifrēšanu un autentifikāciju. Faktiski SSL vietnes elektroniskais paraksts, kas apliecina tā īstumu.

Vietnes, ko aizsargā SSL sertifikāts, saņem un pārraida tikai aizsargātu informāciju, kuras atšifrēšana tiek veikta, izmantojot atbilstošu atslēgu – sertifikāta daļu. Tādējādi vietnes īpašnieki garantē lietotājiem viņu personas datu drošību.

Vietnes apmeklētāji var uzreiz pārliecināties par tā drošības pakāpi – ja internetveikalam ir SSL sertifikāts, pārlūka statusa joslā ir redzama zīmīte atslēgas formā. Ja šāda apstiprinājuma nav, labāk šādā vietnē neiepirkties.

SSL aizsardzība faktiski ir nepieciešama visām vietnēm, taču interneta resursiem, kas darbojas ar maksāšanas informāciju un personas datiem, veicot darījumus internetā, šāda sertifikācija ir obligāti nepieciešama, tostarp kā uzņēmuma reputācijas rādītājs.

© 2024 EDEVON Visas tiesības paturētas