Jaunumi

Mūsu komandas izstrādāta mājas lapa uzņēmumam, kas nodrošina interneta un TV pakalpojumus.Individuāla izstrāde, satura pārvaldības sistēma Joomla. http://linkit.lv/  

Ecomaja.lv - klimatisko iekārtu un karkasa māju būvniecības komplektu interneta veikals. Izstrādāts divu nedēļu laikā. Izstrāde tika veikta uz
WordPress: vienkārši, profesionāli un populāri

WordPress: vienkārši, profesionāli un populāri

Viena no vispieprasītākajām mājas lapu satura pārvaldītājsistēmām (CMS  - Content management system) WordPress ir bezmaksas atvērtā koda platforma, kuru izmanto dažāda līmeņa mājas lapu izstrādāšanai – no personīgajiem blogiem līdz ziņu portāliem un tiešsaistes veikaliem. Pateicoties ideālam WordPress lietošanas vienkāršības un profesionalitātes līdzsvaram,  tajā tiek izstrādātas un uzturētas aptuveni ceturtā daļa visas pasaules interneta vietņu. Darba uzsākšanai ir nepieciešams tikai lejupielādēt bezmaksas WordPress veidņu kopu un instalēt nepieciešamos spraudņus. Tālāk intuitīvā saskarne ļauj organizēt informācijas ievietošanu.

WordPress plusi:

CMS WordPress ir pieejamas gandrīz neierobežotas iespējas, tai skaitā:

  • Attālinātas piekļuves iespēja, mājas lapas pārvaldīšana esot ceļā. Tas ir iespējams pateicoties WordPress mobilajam pielikumam, ar kura palīdzību var pārvaldīt mājas lapu no jebkuras pasaules vietas, kurā ir pieejams internets.
  • Pielāgots dizains. Noformēšanas tēmu izvēle ir tik dažāda un plaša, ka gatavos dizaina risinājumus var izmantot bez riska atkārtot kādas citas mājas lapas dizainu.
  • Iespēja izstrādāt mājas lapas mobilās versijas adaptējamu dizainu. Tā noteikti ir liela priekšrocība, ņemot vērā pārliecinoši lielāku interneta izmantošanu mobilajās ierīcēs.
  • Vienkārša un ātra mājas lapas atjaunināšana. Atjauninājumu instalēšana prasa minimālās piepūles un nav nepieciešamas speciālas zināšanas, tai skaitā par HTML kodu.
  • Bezmaksas mājas lapas uzturēšana. Atbildes uz jebkuriem jautājumiem par mājas lapas tehnisko atbalstu var atrast dažādos tematiskos resursos un blogos. Profesionālie lietotāji no visas pasaules ir zinoši WordPress uzturēšanas jautājumos un aktīvi dalās ar šo informāciju.
  • Plašs funkcionālo iespēju spektrs. Tā kā WordPress ir pieejams liels skaits programmas pielikumu un logrīku, tas ļauj integrēt mājas lapu ar dažādiem sociālajiem tīkliem, ierīkot tajā audio un video atskaņotājus, radio u.tml.
  • Intuitīvs interfeiss. Pateicoties tam, mājas lapas administrēšana, uzstādīšana un iestatījumu regulēšana ir pieejama ne tikai profesionāliem programmētājiem, bet kļūst saprotama arī lietotājiem ar pamatzināšanām. 

 

Ko var paveikt profesionāls mājas lapu izstrādātājs?

Liekas, ka pie tik liela WordPress iespēju skaita, it kā nav nepieciešams profesionāls mājas lapas izstrādātājs, taču mājas lapas izveide un “palaišana” pēc individuāla uzdevuma prasa neatkarīga koda, kas tiks integrēts savstarpējas mijiedarbības bāzē, izstrādāšanu. Profesionāls programmētājs spēs labāk attīstīt mājas lapas funkcionalitāti, uzlabot tās izskatu un modificēt vadības paneli. Pats svarīgākais jebkura interneta resursa izveidošanā ir tā drošība. Vēršanās pie profesionāliem izstrādātājiem dos Jums priekšrocības vietnes turpmākajā darbībā. Tieši kvalificēti programmētāji izstrādā tādu produktu, kura tālākā lietošana būs maksimāli aizsargāta no ārējiem draudiem un programmatūras kļūdu riskiem.

 

© 2024 EDEVON Visas tiesības paturētas